Menu

O KANCELARII

Hanna Szarejko
radca prawny

Od 15 lat pomagam innym, świadcząc pomoc prawną i wiem, jaką wymierną korzyść przynosi dobrze wykonana usługa prawnicza.

Moim podstawowym celem jest pomoc Klientowi w rozwiązywaniu spraw, zanim staną się one problemami. Jeśli jednak to nastąpi, niosę pomoc, dobierając do każdego udzielonego zlecenia odpowiedni zespól radców lub aplikantów - specjalistów z danej dziedziny prawa.

Chronię prawnie; działając kompleksowo, z pasją i zaangażowaniem. Cenię sprawy nietypowe i precedensowe, wymagające twórczego rozwiązywania zagadnień prawnych.

Zapewniam terminowość świadczenia usług, ograniczoną jedynie czasem niezbędnym do opracowania zagadnienia prawnego i przygotowania projektów dokumentów lub opracowania taktyki postępowania procesowego.

Specjalizuję się w również w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych, w ramach, której zapewniamy wizytę prawnika w siedzibie firmy oraz zastępstwo procesowe we wszystkich postępowaniach administracyjnych, sądowych i egzekucyjnych.

Zespół prawników KANCELARII PIERWSZEJ PRAWNEJ ® składa się wyłącznie z RADCÓW PRAWNYCH , czyli osób ustawowo:


Seweryn Wiśniewski
radca prawny

Absolwent prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Oprócz tytułu Radcy Prawnego, legitymuję się uprawnieniami brokera ubezpieczeniowego.

Specjalizuję się, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, ubezpieczeniowego, odszkodowań, prawa medycznego, pracy, obrotu nieruchomościami oraz prawa administracyjnego.

W ramach prowadzonej praktyki świadczyłem pomoc prawną m.in. Zakładom Ubezpieczeń, multiagencjom i brokerom ubezpieczeniowym, kancelariom odszkodowawczym, przedsiębiorcom z segmentu małego i średniego biznesu, oraz osobom fizycznym we wszelkich aspektach prawnych.


Michał Bonowicz
radca prawny

Zawód radcy prawnego wykonuję od grudnia 1997 roku. W ciągu ponad piętnastu lat prowadzę obsługę prawną bardzo różnorodnych strukturalnie i branżowo podmiotów. Okres ten pozwolił mi na poszerzenie i ugruntowanie wiedzy z zakresu prawa pracy, a także na zdobycie cennego doświadczenia w kontroli nad procesem zamówień publicznych.

Będąc wspólnikiem w kancelarii radcowskiej prowadziłem również ponad 20 procesów „medycznych”, dochodząc odszkodowań za tzw. błędy w sztuce medycznej. Obsługując różnorodne podmioty miałem okazję brać czynny udział w prowadzeniu i kształtowaniu ich prawnych interesów, poprzez prowadzenie spraw statutowych, redagowanie umów i aktów wewnątrzzakładowych, a przede wszystkim poprzez samodzielne prowadzenie spraw sądowych w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy i prawa handlowego. Do wyżej opisanego doświadczenia trzeba dodać obsługę setek klientów indywidualnych, polegającą przede wszystkim na prowadzeniu spraw przed sądami i organami administracji.


Mecenas Agata Alberska
mecenas

Prawnik, ukończyła aplikację radcowską w Warszawie a także studia i studium podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się głównie w prawie autorskim oraz własności intelektualnej a także prawie nowych technologii. Ma za sobą doświadczenie wyniesione m.in. z pracy w kancelarii prawnej i dziale prawnym TVN S.A.


Chmura tagów: prawnik warszawa, kancelaria prawna warszawa, porady prawne online, kancelaria prawna online, prawnik online, e porady prawne, radca prawny online
Copyright © 2012 by Pics4Deals. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kancelaria Pierwsza Prawna ®, ul. Kolejowa 45 A, 01-210 Warszawa