Menu

OPINIE KLIENTÓW

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ
Imię i nazwisko
Twoja opinia
Kod z obrazka
Autor: Jacek
Jestem zadowolony z uzyskanej porady, dziekuje.
Autor: Anna
Fachowa porada,dziękuję
Autor: Łukasz
Świetna i fachowa współpraca :)Polecam!
Autor: Monika F
Bardzo dziękuję za udzielenie ekspresowej (pomimo weekendu) i konkretnej odpowiedzi. Polecam!
Autor: Łukasz Stańczyk
profesjonalizm
Autor: Anita M.
Bardzo szybko i bardzo profesjonalnie. Fachowa obsługa i wyczerpujące odpowiedzi na zadane kwestie. Polecam.
Autor: Katarzyna Siwiec
Dziękuję bardzo za obszerną poradę Pana Artura Kajzera i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania Pani Hanny Szarejko, które umożliwiły mi profesjonalne tłumaczenie tekstu prawniczego. Idealny portal dla każdego, kto potrzebuje rzeczowej porady w bardzo krótkim czasie!
Autor: Iza Henderson
Jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi waszej kancelarii Dziękuję bardzo i jeżeli będę miała kiedykolwiek problem prawny, który będę chciała sprawdzić, zawsze skorzystam z waszej porady. Jeszcze raz dziękuję.
Autor: Hanna Karczewska
Pełen profesjonalizm, rzetelność, jestem bardzo zadowolona z obsługi prawniczej kancelarii Pierwszej Prawnej Polecam wszystkim potrzebującym skorzystanie z tej formy pomocy prawnej. Dziękuję.
Autor: Kinga Piekarska
Dziękuję Pani Hannie Szarejko za fachową odpowiedź, która była zrozumiała i wyczerpująca. Jeśli tylko będę potrzebowała pomocy, to z pewnością jeszcze skorzystam z Państwa usług. Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam ten portal Naprawdę warto skorzystać.
Autor: Robert Delangiewicz
Wyczerpująca odpowiedź, rzetelna i obszerna. Czas odpowiedzi - bardzo szybki
Autor: Marlena Cyranek
Witam. Jestem bardzo zadowolona z usług Waszego portalu. Dziękuję Panu Hannie Szarejko za szybką i wyczerpującą odpowiedź. Polecam.
Autor: Katarzyna Burzyńska
Witam i jeszcze raz bardzo dziękuję za wyczerpującą i zrozumiałą dla mnie informację, pozdrawiam i życzę zdrowia.
Autor: Wojciech Kędzierski
Bardzo dziękuję za fachową i szybką pomoc w mojej sprawie.
Autor: Irena Pietrzak
Pierwszy raz korzystałam z kancelarii i jestem bardzo zadowolona i polecam. Bardzo dziękuję Pani Hannie Szarejko za szybką i profesjonalną odpowiedź.
Autor: Wanda Morawiak
Nareszcie jest coś, co działa poprawnie i gwarantuje zadowolenie klienta. Z czystym sumieniem polecę każdemu ten Portal.
Autor: Marek Wdowiak
Po raz pierwszy skorzystałem z poszerzonej usługi, tj. porady prawnej i opracowania pisma procesowego. Mogłem negocjować cenę usługi. Niezależnie, jaki będzie wynik sprawy, jestem zadowolony z Waszej usługi i na pewno w przyszłości skorzystam z Waszych porad prawnych.
Autor: Jacek Ostrowski
Po raz pierwszy korzystałem z usług tego portalu i mogę stwierdzić tylko jedno – wysoki profesjonalizm. Bardzo dziękuję za współpracę.
Autor: Angelika Zagrodniczak
Jestem bardzo zadowolona z konkretnych i szybkich odpowiedzi. Bardzo goraco polecam ten portal! Jak jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowala porady, na pewno sie zgłoszę do tego portalu. Jeszcze raz dziękuję i polecam!
Autor: Hanna Olczyk
Jestem pod wrażeniem skrupulatności, szybkości oraz zrozumienia odpowiedzi w zawiłościach języka prawniczego na zadawane pytania. Wszystkim osobom mającym problem prawny polecam tylko korzystanie z tego portalu. Sama osobiście w razie innych problemów natury prawnej skorzystam tylko z jego usług. Z pozdrowieniami i podziwem za profesjonalizm całego zespołu prawniczego.
Autor: Krzysiek Pawliczenko
Pani Mecenas Hanna Szarejko udzieliła mi wystarczającej porady.  Zaoszczędziłem czas i dostałem taką samą odpowiedź, jak gdybym osobiście udał się do prawnika. Uważam pomysł na internetowe porady za bardzo dobre rozwiązanie.
Autor: Marika Nieradka
Polecam, bardzo wyczerpujące odpowiedzi.
Autor: Angelika Nalichowska
Bardzo rzetelna, fachowa porada. Jestem ogromnie ucieszona z tak błyskawicznej odpowiedzi. Odpowiedź wyczerpująco opisała nurtujące mnie pytania. Teraz nie mam już strachu. Wiem, co robić. Z porad skorzystałam drugi raz i jeśli kiedyś będę miała jakiekolwiek sytuacje bez wyjscia, bez wahania wybiorę Wasz portal. Dziękuję.
Autor: Dominika Włodarska
Serwis jest świetny. Porady prawne fachowe i adekwatne do zadawanego pytania, a odpowiedzi udzielane zgodnie z deklarowanym czasem. Polecam.
Autor: Artur Porada
Bardzo szybka, rzeczowa i konkretna odpowiedź z szerokim rozwinięciem tematu. Przystępna cena. Polecam gorąco wszystkim internautom ten portal w razie problemów natury prawnej
Autor: Tomasz Noworyta
Bardzo profesjonalna usługa. Szybka, fachowa i wyczerpująca porada. Polecam!
Autor: Iwona Ulatowska
Serdecznie dziękuję za rzetelną i fachową pomoc oraz czytelny, komunikatywny przekaz. Dołączam do grona stałych i zadowolonych klientów.
Autor: Monika Szafran
Od Pani mecenas Hanny Szarejko Dostałam wyczerpującą odpowiedź na pytanie, na którym mi zależało.
Autor: Zbigniew Rasztar
Dziękuję Pani Hannie Szarejko za rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na pytanie podstawowe i kolejne, dodatkowe. Otrzymałem je niezwłocznie, tj. w dniu, w którym o nie prosiłem.
Autor: Renata Krupniak
Witam serdecznie. Bardzo profesjonalny portal, a przede wszystkim kompetentna Pani Mecenas Hanna szarejko. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi, bardzo szybko, z zapewnieniem dalszej pomocy w razie potrzeby. Kilka razy zwracałam się z nowymi pytaniami i otrzymywałam konkretne, treściwe, zrozumiałe dla laika odpowiedzi, stanowiące podstawę do podejmowania decyzji (bez żadnej dodatkowej opłaty).
Autor: Maria Perez
Polecam usługi kancelarii Czas udzielenia odpowiedzi natychmiastowy, po trzech godzinach. Wyczerpująca odpowiedź, która ukierunkowała moje dalsze działania. Dziękuję.
Autor: Magdalena Kobalska
Jestem bardzo zadowolona z pomocy Teraz wiem już, co powinnam zrobić, jak postępować i na co zwracać uwagę. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Autor: Piotr Rygkewski
Pomocny portal, polecam.
Autor: Darek Kurzwell
Bardzo dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź. Odpowiedzi na zadane pytania są dla mnie wyczerpujące. Polecam wszystkim, bo małe problemy z niewiedzy urastają do wielkich. Satysfakcja 100%.
Autor: Małgorzata Kłosowska
Witam. Dziękuję bardzo za bardzo szybką poradę prawną. Jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi, która jest w pełni wyczerpująca, rzeczowa i zrozumiała.
Autor: Waldemar
Bardzo dziękuję. Profesjonalna i rzeczowa porada. Odpowiedź na moje pytanie została udzielona bardzo szybko i wyczerpująco. Dziękuję i polecam korzystanie z Kancelarii Pierwszej Prawnej
Autor: Agnieszka
Odpowiedź na moje pytanie jest bardzo fachowa i wyczerpująca zarówno pod względem prawnym, jak i merytorycznym. Sprawa załatwiona szybko, sprawnie i rzeczowo.
Autor: Karol Skotnicki
Witam serdecznie, porada państwa firmy pomogła mi, i to znacząco, wskazała kierunek posunięć, za co bardzo dziękuję.
Autor: Aneta Podgórska
Dziękuję bardzo za szybką i pomocną poradę. Odpowiedzi były zrozumiałe i szybkie. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z portalu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeszcze raz dziękuję i polecam innym, szukającym pomocy.
Autor: Grażyna Ratajczak
Bardzo dziękuję za fachową poradę; szybko i profesjonalnie.Polecam wszystkim!
Autor: Robert Mazurkiewicz
Bardzo rzetelna i fachowa pomoc.
Autor: Ewa Zarembska
Dziękuję, jestem bardzo zadowolona z wyczerpujących odpowiedzi. Pozdrawiam.
Autor: Zbigniew Mateja
W mojej sprawie obiektywna opinia prawna odgrywa kluczową rolę. Jestem wdzięczny nie tylko za podstawową odpowiedź, ale także za możliwość „dopytywania” o szczegóły. W efekcie nawet laik jest w stanie zrozumieć skomplikowane kwestie prawne.
Autor: Jowita Wadowska
Pomoc, jaką uzyskałam w Kancelarii, oceniam na bardzo wysokim poziomie. Godna podkreślenia jest szybka reakcja na zapytanie oraz profesjonalna porada. Miły kontakt. Zamierzam w przyszłości znów skorzystać z porad kancelarii i szczerze polecam innym. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!
Autor: Elżbieta Wojan
Jestem zadowolona z informacji. Istotną zaletą usługi jest możliwość zadawania dodatkowych pytań i cierpliwość, z jaką państwo przybliżają nie zawsze proste zagadnienia prawne, wymagające znajomości powiązań pomiędzy wieloma aktami prawnymi.
Autor: Cezary Jankowski
Bardzo dziękuję. Mimo iż moje pytanie było dość skomplikowane, a jednak otrzymałem odpowiedź wyczerpującą i bardzo dokładną, ze wszystkimi paragrafami.Mogę zawsze zadać pytanie dodatkowe i to za darmo. Super porady, dziękuję i polecam innym. Pozdrawiam.
Autor: Anna Czerwińska
Szybko otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje wątpliwości. Oszczędziło mi to dużo czasu spędzonego na poszukiwaniach w Internecie i być może kłopotów ze źle sformułowaną umową. Polecam wszystkim Kancelarię Pierwszą Prawną
Autor: Marzena Zajko
Błyskawiczna, rzetelna odpowiedź. Możliwość zadania dodatkowych pytań, które rozwieją wszelkie wątpliwości. Polecam bardzo!
Autor: Bożena Maciejewska
Dziękuję za uzyskaną odpowiedź, była wyczerpująca. Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług.
Autor: Magda Wasik
Dziękuję Pani Mecenas Hannie Szarejko. Odpowiedziała na wszystkie pytania i zagadnienia w sposób jasny, klarowny, szczegółowy i rzetelny. Jestem ogromnie wdzięczna za wszystkie porady, z których mogłam i mogę nadal korzystać. W przyszłości na pewno skorzystam z Państwa serwisu. Dziękuję!
Autor: Krzysztof Grumieński
Szybko, profesjonalnie i tanio! Polecam portal
Autor: Tomasz Hediger
Dziękuję Pani Mecenas Hannie Szarejko. Odpowiedziała na wszystkie pytania i zagadnienia w sposób jasny, klarowny, szczegółowy i rzetelny. Jestem ogromnie wdzięczna za wszystkie porady, z których mogłam i mogę nadal korzystać. W przyszłości na pewno skorzystam z Państwa serwisu. Dziękuję!
Autor: Tadeusz Frankiewicz
Dziękuję Pani Mecenas Hannie Szarejko za przygotowaną poradę. Była wyczerpująca i dla mnie bardzo przydatna. Możliwość zadawania dodatkowych pytań ułatwia zrozumienie prawnych zawiłości.
Autor: Marek Kuczała
Dziękuję za poradę, była ona rzeczowa i zrozumiała. Życzę wielu sukcesów.
Autor: Monika Januszczak
Szybka i rzetelna odpowiedź. Możliwość zadania dodatkowych pytań, które rozwieją wszelkie wątpliwości. Satysfakcja z uzyskanej odpowiedzi. Bardzo polecam.
Autor: Konrad Garbień
Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź na moje pytania. Dziękuję również za szybką odpowiedź na pytania dodatkowe, które pozwoliły na uściślenie otrzymanej wcześniej odpowiedzi. W sumie jestem zadowolony z poziomu i jakości świadczonych przez Państwa usług prawniczych.
Autor: Danuta Furtak
Udzielona porada była pomocna w prowadzeniu mojej sprawy. Bardzo dziękuję. Polecam wszystkim, którzy poszukują szybkiej i rzetelnej porady.
Autor: Krzysztof Weber
Moje uznanie zyskało jasne, przejrzyste i logiczne uzasadnienie, bez zawiłości prawniczych. Duży profesjonalizm. Polecam wszystkim ten portal.
Autor: Stefan Sieradzki
Szybka i profesjonalna obsługa, spełniająca moje oczekiwania. W przyszłości w razie potrzeby mam zamiar skorzystać ponownie z usług portalu oraz polecić go znajomym.
Autor: Beata Rzyska
Witam. Porada była wyczerpująca i wnikliwa. Kilkakrotnie zadawałam dodatkowe pytania, na które otrzymywałam odpowiedzi. Poza tym porada była udzielana bardzo szybko.
Autor: Marek Siekierski
Dziękuję bardzo za poradę; odpowiedź, którą otrzymałem, okazała się wyczerpująca.
Autor: Patrycja Rowicka
Jestem pod wrażeniem portalu. Możliwość zadawania dodatkowych pytań pozwala na rozwiązanie wszelkich wątpliwości. Polecam wszystkim!
Autor: Jan Czarkowski
Bardzo szybka reakcja i takaż odpowiedź. Fachowa i wyczerpująca porada. Choć nie okazała się dla mnie korzystna, to jednak pozwoliła rozwiać wszelkie wątpliwości. Na pewno polecę ten serwis znajomym, sam również skorzystam ponownie w razie potrzeby.
Autor: Paulina Włodarczyk
Portal wiarygodny, odpowiedzi wyczerpujące.
Autor: Agnieszka Damnicka
Odpowiedź na moje pytanie jest bardzo fachowa i wyczerpująca zarówno pod względem prawnym, jak i merytorycznym. Sprawa załatwiona szybko, sprawnie i rzeczowo.
Autor: Waldemar Janus
Bardzo dziękuję. Profesjonalna i rzeczowa porada. Odpowiedź na moje pytanie została udzielona bardzo szybko i wyczerpująco. Dziękuję i polecam korzystanie z Kancelarii Pierwszej Prawnej
Autor: Ewa Wierzba
Dziękuję za podanie w odpowiedzi w sposób wyczerpujący, linii orzeczniczej i przyjętej doktryny, która będzie stanowiła dla mnie solidne oparcie w rozwiązaniu problemu, z którym się do Państwa zwróciłam. Dziękuję bardzo za profesjonalizm.
Autor: Beata Dąbek
Serwis jest naprawdę świetny. Przydzielony mi prawnik okazał się bardzo fachowy. Wyjaśnił mi problem i zaproponował rozwiązanie. Chętnie i szybko odpowiadał na moje pytania, które pojawiały się w trakcie trwania korespondencji.
Autor: Teresa Buska
Jestem usatysfakcjonowana poradą prawną. Taka obsługa zasługuje na reklamę Państwa strony.
Autor: Piotr Jerzycki
Uzyskałem szybką i wyczerpującą odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Polecam serdecznie.
Autor: Beata Irzykowicz
Otrzymałam wyczerpujące informacje na moje pytanie, w bardzo przystępny i zrozumiały sposób wyjaśniono mi wszystkie niewiadome.
Autor: Jerzy Gilowski
Dziękuję Pani Mecenas Hannie Szarejko za zrozumiałe dla mnie informacje i błyskawiczne odpowiedzi na moje pytania.
Autor: Katarzyna Malicka
Dziękuję za konkretną poradę prawną - obecnie mam wskazówki do dalszego działania.
Autor: Dorota Markowska
Bardzo dziękuję. Profesjonalna i rzeczowa porada. Odpowiedź na moje pytanie została udzielona bardzo szybko i wyczerpująco. Polecam wszystkim!
Autor: Maria Kurzac
Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi porady. Jest wyczerpująca, podparta odpowiednimi ustawami i paragrafami Kodeksu pracy.
Autor: Anna Lebioda
Bardzo szybka i profesjonalna porada. Polecam jak najbardziej korzystnie z kancelarii
Autor: Robert Niewęgłowski
Wasze doradztwo bylo profesjonalne i bardzo przydalo mi się do rozwiazania mojego problemu. Pozdrawiam.
Autor: Katarzyna Olech
Uzyskałam fachową poradę, którą wykorzystałam w pismach do urzędu skarbowego. Polecam korzystanie z Państwa porad, które są bardzo rzeczowe i wyczerpujące.
Autor: Marlena Muszyńska
Bardzo rzeczowy, wyczerpujący, napisany w przystępny sposób komentarz do kwestii związanych z omawianym tematem.
Autor: Agnieszka Romanowska
Bardzo wyczerpująca, rzeczowa odpowiedź wraz z odnośnikami do przepisów prawnych. Było to bardzo pomocne w przygotowaniu się do sprawy sądowej.
Autor: Robert Jarzębski
Pani Mecenas Hanna Szarejko udzieliła mi wystarczającej porady. Zaoszczędziłem czas i dostałem taką samą odpowiedź, jak gdybym osobiście udał się do prawnika. Uważam pomysł na internetowe porady za bardzo dobre rozwiązanie.
Autor: Anna Szudarek
Dziękuję Pani Hannie Szarejko – trafnie oceniła Pani moją sytuację. Odpowiedzi były szybkie i pisane czytelnym językiem, bez zawiłości prawniczych.
Autor: Wojciech Stępiński
Jestem bardzo zadowolony z szybkiej i merytorycznej pomocy.Cena usługi do przyjęcia. Pismo do sądu gotowe do wysłania po złożeniu tylko podpisu.
Autor: Marcin Tomczyk
Odpowiedź na moje pytanie została udzielona profesjonalnie i wyczerpująco. Pozwoliło mi to zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.
Autor: Arkadiusz Wojnas
Bardzo fachowa pomoc.
Autor: Marek Jerzec
Pomoc bardzo rzeczowa, dziękuję. Odpowiedź bardzo szybka mimo trwającego weekendu.
Autor: Julita Mieczkowska
Jestem bardzo wdzięczna za udzielone porady. Otrzymałam odpowiedź w zakresie wykraczającym poza zadane pytanie. Wyczerpujące i kompetentne informacje.
Autor: Katarzyna Garbień
Uzyskałam niesamowicie szybką i wyczerpującą odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Polecam serdecznie.
Autor: Artur Ciszak
Szybka, profesjonalna i miła obsługa zarówno w zakresie kupna opinii, jak i współpracy z radcą prawnym.
Autor: Iwona Bielecka
Ogromna przyjemność korzystania z usług portalu za przystępną cenę. Opinia, którą otrzymałam w 100% rozwiewa wszelkie wątpliwości, jest rozbudowana i wyczerpująca. Zrobiliście naprawdę dużo , żeby mi pomóc i za to bardzo dziękuję! Serdecznie polecam!
Autor: Marcin Majewski
Opinia rzetelna, wyczerpująca temat. Udzielono mi też odpowiedzi na dodatkowe pytania, które przybliżyły problem prawnikowi. Odpowiedzi na postawione pytania są dla mnie w pełni satysfakcjonujące. Bardzo dziękuję za pomoc.
Autor: Ludwik Szarecki
Pierwszy raz skorzystałem z tej formy kontaktu z prawnikiem i jestem bardzo zadowolony.
Autor: Mariusz Malec
Wszystkie wątki, o które dopytywałem, zostały wyjaśnione w sposób bardzo wyczerpujący – co ważne, pozwoliły mi uniknąć różnego rodzaju komplikacji, jak również nieprzemyślanych decyzji. Pozdrawiam.
Autor: Jolanta Karwowska
Wyczerpujące i jasne porady, profesjonalne załatwienie problematycznych spraw bez wychodzenia z domu.Zapewne jeszcze skorzystam z tej formy usług. Wygoda dla zabieganych osób, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu.
Chmura tagów: prawnik warszawa, kancelaria prawna warszawa, porady prawne online, kancelaria prawna online, prawnik online, e porady prawne, radca prawny online
Copyright © 2012 by Pics4Deals. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kancelaria Pierwsza Prawna ®, ul. Kolejowa 45 A, 01-210 Warszawa