Menu
 W RAMACH INTERNETOWEJ PORADY PRAWNEJ OTRZYMASZ OD NAS:

ZAMÓWIENIE INTERNETOWEJ PORADY PRAWNEJ

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Numer telefonu*

Opisz sprawę*
Możliwie dokładnie opisz swój problem prawny.Dokładny opis gwarantuje, że odpowiedz będzie zrozumiała, dokładna i rzetelna

Załącz dokumenty
Jeśli posiadasz dokumenty pomocne w dokładniejszym zrozumieniu sprawy, dodaj zalączniki


Oświadczam,że zapoznałam/łem się z Regulaminem akceptuję jego postanowienia.*
Oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych... Czytaj więcej *

Wyrażenie zgody

Oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez KANCELARIĘ PIERWSZA PRAWNĄ RADCA PRAWNY HANNA SZAREJKO z siedzibą w Warszawie. Zostałam/łem pouczony o prawie do dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, a także o dobrowolnym podaniu danych.

×

Oświadczam, że zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług... Czytaj więcej

Wyrażenie zgody

Oświadczam, że zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej newslettera oraz informacji handlowych wysyłanych przez KANCELARIĘ PIERWSZA PRAWNĄ RADCA PRAWNY HANNA SZAREJKO w zakresie niezbędnym do świadczenia usług oraz w celu badania rynku oraz zachowań i preferencji Usługobiorców z przeznaczeniem wyników tych badańna potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez Usługodawcę.

×

WAŻNA INFORMACJA!

JAK ZAMÓWIĆ PORADĘ
3 PROSTE KROKI

  1. Opisz nam swoją sprawę korzystając z formularza obok. Jeżeli charakter sprawy tego wymaga dołącz tez niezbędne dokumenty. Zadanie pytania jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje!

  2. W ciągu 2 godzin od wysłania zapytania otrzymasz od nas wycenę przygotowania porady przez specjalistę z wybranej dziedziny prawa. Jeżeli akceptujesz naszą cenę dokonujesz płatnosci online lub tradycyjnym przelewem.

  3. W ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia wpłaty lub zaksięgowania płatności otrzymasz na podany adres e-mail zamówioną poradę, która będzie dostępna w poufnym , przeznaczonym jedynie dla Ciebie panelu korespondencyjnym W przypadku niejasności możesz zadawać bezpłatne pytania dodatkowe aż do całkowitego wyjaśnienia sprawy przez następne 7 dni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH PORAD

CENA

Zdajemy sobie sprawę, że cena jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie. Być może nasza wycena porównana z innymi nie będzie najniższa na rynku.
Zastanów się jednak, czy w przypadku tak ważnych życiowych problemów, przed którymi stoisz, jedynie cena musi decydować. Zawsze bierz pod uwagę, że doświadczenie, fachowość i rzetelność powinny odgrywać również kluczową rolę przy wyborze Twojej kancelarii online.
Coraz częściej, pomoc prawną online oferują osoby anonimowe, nieposiadające uprawnień do wykonywania zawodu. KANCELARIA PIERWSZEA PRAWNA składa się wyłącznie z radców prawnych, adwokatów i aplikantów, czyli osób ustawowo uprawnionych do świadczenia pomocy prawnej, dlatego masz gwarancję, że nasza pomoc jest rzetelna i fachowa i adekwatna do oferowanej ceny

WYCZERPUJĄCA ODPOWIEDŹ

Masz problem? Prawnik przedstawi Ci proste i zrozumiałe rozwiązanie.
Odpowiedź na każde pytanie piszemy indywidualnie. Otrzymasz poradę skierowaną tylko do Ciebie, dotyczącą Twojego konkretnego problemu. Będzie ona zawierać ocenę bieżącego stanu, analizę prawną problemu oraz możliwe sposoby jego rozwiązania. W odpowiedzi napisanej zrozumiałym językiem znajdą się również podstawy prawne. Będziesz wiedział, na podstawie, jakich przepisów prawnik udzielił wyjaśnień.

ZROZUMIAŁY JĘZYK

Wiemy, że, na co dzień nie masz do czynienia z prawem. Dlatego nasi prawnicy przykładają dużą wagę do tego, abyś otrzymał odpowiedź napisaną prostym, zrozumiałym dla Ciebie językiem.
Jasne, przejrzyste wyjaśnienia, bez skomplikowanej terminologii prawniczej — wszystko po to, abyś zrozumiał, co Ci radzimy, i wiedział jak rozwiązać swoje problemy. Pamiętaj, że jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne, możesz zadawać bezpłatne dodatkowe pytania.

SZYBKOSĆ

Porada przez internet jest najszybszym rozwiązaniem. Nasi specjaliści udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi w ciągu 24 godzin! Ten czas wykorzystają na dokładne zapoznanie się z odpowiednimi przepisami, sprawdzenie obowiązującego orzecznictwa i przedyskutowanie sprawę w szerszym gronie. Profesjonalna i jednoznaczna porada trafi do Ciebie już po 24 godzinach.

PYTANIA DODATKOWE BEZ OPŁAT

Zależy nam, abyś otrzymał wyczerpujące rozwiązanie Twojego problemu. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne - zadaj dodatkowe pytania. Gwarantujemy, że w okresie 7-dniowej ochrony prawnej Twoje wątpliwości rozwiążemy bezpłatnie.

ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH PRAWNIKÓW

Twoje pytanie trafi do prawnika, który ma doświadczenie i dużą praktykę w udzielaniu porad. Współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi radcami prawnymi adwokatami, doradcami podatkowymi i aplikantami

SPECJALIŚCI Z RÓŻNYCH DZIEDZIN PRAWA

Twój problem rozwiąże prawnik specjalizujący się w tej dziedzinie prawa, o którą pytasz. Otrzymasz odpowiedź od specjalisty, który ma praktykę i doświadczenie w tej konkretnej gałęzi prawa

WYGODA

Abyś mógł prosto i wygodnie porozumieć się z naszym ekspertem, stworzyliśmy wygodny przeznaczony tylko dla Ciebie  panel korespondencyjny. W każdej chwili  możesz spokojnie i bez pośpiechu opisać swoje problemy. Skorzystaj z tej wygodnej możliwości.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Z myślą bezpieczeństwie Twoich danych, Twój indywidualny panel korespondencyjny, umożliwia bezpieczną komunikację z prawnikiem. Link do panelu jest unikatowy, tajny i przypisany tylko do Ciebie. To gwarantuje, że nikt niepowołany nie ma dostępu do Twoich wiadomość.

ANONIMOWOŚĆ

Aby zadać pytanie, nie musisz podawać nam żadnych precyzyjnych danych osobowych. Nie musisz się nigdzie rejestrować i wypełniać skomplikowanych formularzy. Wystarczy, że podasz imię i nazwisko telefon oraz e-mail. Wszystkie informacje, które nam przekażesz, są przechowywane w przypisanym tylko do Ciebie unikalnym panelu klienta. Nikt niepowołany nie ma do niego dostępu.

STAŁY DOSTĘP DO POMOCY PRAWNEJ

Mamy świadomość, że uzyskanie internetowej , porady, opinii czy pisma często nie rozwiąże całkowicie Twojego problemu prawnego. Pamiętaj, że możemy Ci również pomóc, w zakresie pełnej obsługi prawnej dzięki której możesz liczyć na nas przy negocjowaniu warunków umowy, zawieraniu ugody, czy reprezentowaniu Ciebie przed wszystkimi urzędami i sądami.

Copyright © 2012 by Pics4Deals. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kancelaria Pierwsza Prawna ®, ul. Kolejowa 45 A, 01-210 Warszawa